شرکت در راهپیمایی 29 آبان

​​​​مردم دیندار و ولایتمدار استان مرکزی در شهرهای مختلف این استان در مراسم راهپیمایی«میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت» حضور یافتند تا بیزاری خود را از اقدامات آشوبگران و اشرار در تخریب اموال عمومی و ایجاد ناامنی بیان کرده و اعلام کنند که همچنان با قدرت ، پشتیبان انقلاب و نظام اسلامی خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت تولید برق شازند  راهپیمایی «میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت» در نقاط مختلف شهری استان مرکزی برگزار شد و مردم جای جای این استان با حضور گسترده در این مراسم به دشمن و همچنین عوامل فریب خورده دشمن و اشرار، نشان دادند که اقدامات آنها هیچ تاثیری بر عزم و اراده و روحیه انقلابی و ولایتمدار ملت اسلامی ایران ندارد.


مدیر عامل و پرسنل شرکت تولید نیروی برق شازند همگام با مردم در این راهپیمایی باشکوه در حمایت از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی با سر دادن شعارهای ولایتمدارانه، به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و انزجار خود را از حرکت اخیر آشوبگران و دشمنان خارجی و داخلی با شعارهایی همچون «مرگ بر آشوبگر»، «اراکی بیدار است، از فتنه‌ گر بیزار است»، «این همه لشگر آمده، به عشق رهبر آمده»، «الله اکبر، جانم فدای رهبر» و... اقدام اخیر آشوبگران و فتنه‌ گران در تخریب و آسیب رساندن به اموال عمومی اعلام کردند.