تقدیر وزیر نیرو
جلسه تقدیر از تلاشگران صنعت آب و برق در پویش «هر_هفته_الف_ب_ایران»
http://shazand.tpph.ir/Lists/Akhbar/Attachments/177/IMG-20201222-WA0039.jpg

​​​​

جلسه تقدیر از تلاشگران صنعت آب و برق در پویش «هر_هفته_الف_ب_ایران»  در روز سه شنبه 99/9/2  در سالن جلسات  امیر کبیر استانداری مرکزی با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران صنعت آب و برق استان همراه با ارتباط تصویری (ویدئو کنفرانس ) با وزیر محترم نیرو برگزار گردید. در این جلسه ایشان طی قدردانی از تلاشگران صنعت آب و برق کشور ، از پویش « هر_هفته_الف_ب_ایران» به عنوان بهترین پویشها جهت خدمات رسانی به مردم ایران نام بردند و خاطرنشان کردند با وجود پایان دولت به هیچ عنوان دست از کار نمی کشیم و تا آخرین لحظه کاری خود ،  جهت ارائه خدمات هر چه بهتر برای مردم عزیزمان تلاش خواهیم کرد  ، و این مسیر را برای دولت آینده ریل گذاری می کنیم  تا این مسیر توسعه به هیچ عنوان متوقف نشود .

در پایان لوح سپاسی به پاس زحمات مهندس شیخی مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شازند از طرف وزیر نیرو توسط معاون استانداری  مرکزی اهداء گردید که متن آن به شرح زیر می باشد.

 

جناب آقای شیخی مهر آبادی

مدیر عامل محترم شرکت تولید برق شازند

الف ب حروف آغازین الفباست و الفبای هر کار زیر بنای آن است . آب و برق زیر بنای تولید ، توسعه و آبادنی میهن مان است و پویش فراگیر ملی « هر_هفته_الف_ب_ایران» میدانی وسیع برای خدمت گزاری و کمک به ساختن ایرانی که شایسته و سزاوار ایرانیان است .

بواسطه نقش آفرینی موثر جنابعالی در تحقق اهداف پویش « هر_هفته_الف_ب_ایران» در نیمه دوم سال 1398 و نظر به استمرار این حرکت شتابان در سال 1399 ، از مشارکت و نقش ارزشمندتان در این پویش قدردانی می نماید .

رجاء واثق دارد در هفته های باقیمانده از این پویش در سال « جهش تولید» همچنان با شور و انگیزه و بیش از پیش ، تمامی مساعی خود را جهت تامین آب و برق ، هموطنان عزیز و کسب رضایت هر چه بیشتر مردم شریف بکار خواهید گرفت .

رضا اردکانیان

وزیر نیرو