حضور آقای مهندس پیشاهنگ معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی درنیروگاه شازند
http://shazand.tpph.ir/Lists/Akhbar/Attachments/24/IMG_20180131_111831_333.jpg

در این دیدار در ابتدا با حضور آقای مهندس پیشاهنگ و مدیر عامل شرکت تولید (آقای مهندس شیخی) و مدیر عامل شرکت مدیریت تولید (آقای مهندس بادرستانی)  بازدیدی از سایت نیروگاه، اتاق فرمان، انبار، اتاق مونیتورینگ، اتاق DCS  و.... صورت گرفت و در پایان طی جلسه ای که با حضور مدیران عامل تولید و مدیریت، معاونین و روسای امور نیروگاه  برگزار شد سخنانی ایراد نمودند.

ایشان عنوان نمودند: نیروگاه شازند از نیروگاههای خوب و سربلند است و یکی از افتخارات کشور محسوب می گردد و فعالیت آن را در تابستان گذشته مثبت و ارزشمند ارزیابی نمود.

مهندس پیشاهنگ عنوان کردند: در هنگام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سال 57 در صنعت برق 100 درصد وابستگی وجود داشت اما هم اکنون به برکت نظام جمهوری اسلامی  با 99 درصد  تولید ما بی نیاز در واردات هستیم و تولید تقریبا 50 درصد ی تجهیزات نیروگاهی نشان دهنده توانایی داخلی ما میباشد و این امر روز به روز به لطف یاری پروردگار بهترو پررنگ تر میشود .

مهندس پیشاهنگ در پایان از مسئولین نیروگاه خواست در تابستان سال آینده تلاش ویژه ای جهت دستیابی به برق پایدار در شبکه انجام دهند و تمام توان خود را در این امر به کار گیرند.​​​​​

​​


 
    

مشاهده گزارش تصویری خبر